KONST / Litografier / Färglitografi 10838229
*
nr 1083 8229
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), 101/360, motivet: 44x46
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 januari 2017
kl 18:49:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 18:28:57
1
200 kr
16/1 09:37:18
2
250 kr
16/1 18:44:11
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vladimir beck
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Vladimir Beck
nr 1083 8229
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), 101/360, motivet: 44x46
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 januari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 18:28:57 | 1 | 200 kr |
16/1 09:37:18 | 2 | 250 kr |
16/1 18:44:11 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vladimir beck
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27